Let's talk

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Our team

Gjengen

a-aa

Sultne og erfarne personer fra forskjellige bransjer.
Med hederlige folk som vil hverandre vel og personligheter som tar kundenes business personlig.

 Rune Røiseland
Rune Røiseland
rune@nosleep.no
Alexander Patrick Furnes
Alexander Patrick Furnes
alexander@nosleep.no976 05 960
Aris Theophilakis
Aris Theophilakis
aris@nosleep.no476 66 585
Benjamin Werring
Benjamin Werring
benjamin@nosleep.no
Birgitte Hodne
Birgitte Hodne
birgitte@nosleep.no
Claus Oliver Pedersen
Claus Oliver Pedersen
claus@nosleep.no926 84 644
Joachim Holberg Eriksen
Joachim Holberg Eriksen
Joakim Coward-Hanssen
Joakim Coward-Hanssen
joakim@nosleep.no977 02 001
John Valle Bjørnbakk
John Valle Bjørnbakk
john@nosleep.no
Ketil Børstein Stensrud
Ketil Børstein Stensrud
ketil@nosleep.no913 18 887
Kristian Sander Presterud
Kristian Sander Presterud
kristian@nosleep.no959 46 094
Mette Vestberg Sørensen
Mette Vestberg Sørensen
mvs@nosleep.no976 04 718
Rune Eilertsen
Rune Eilertsen
rune@nosleep.no
Suzanne Grapendaal
Suzanne Grapendaal
suzanne@nosleep.no916 41 839
Tonje Torkildsen
Tonje Torkildsen
tonje@nosleep.no
Torleiv Klungland
Torleiv Klungland
torleiv@nosleep.no
01
Cribs
Østerveien 6
4631 Kristiansand
+47 977 02 001
Frøyas Gate 15
0273 Oslo
+47 977 02 001

@NOSLEEPTILLBROOKLYN